Kurs angielskiego

szkoła językowa English Institute

Metoda Callana

tel. 606 342 508
Szkoła językowa Szczecin - kurs angielskiego Metodą Callana w Szczecinie, nauka angielskiego - szkoła językowa

Angielski 4 x szybciej

Sprawdź nas na lekcjach próbnych!

nauka angielskiego - szkoła językowa Szczecin, kurs języka angielskiego
Zaufana szkoła językowa

Dziękujemy kursantom za polecanie nas znajomym i rodzinom

kurs angielskiego Szczecin - nauka języka na kursie w szkole językowej
Nauczamy z pasją

Robimy to co lubimy. Lubimy to co robimy.

Lekcje próbne, czyli kim jesteśmy i o co chodzi w Metodzie Callana

Oferujemy Państwu cztery godziny lekcyjne zajęć, w trakcie których poznają Państwo naszych lektorów, naszą szkołę oraz Metodę Callana. Lekcje te do niczego Państwa nie zobowiązują: można po prostu przyjść, zobaczyć nas i Metodę w akcji, i zostać z nami na dłużej – lub nie, nie ponosząc żadnych kosztów.

Jeśli po odbyciu 4 lekcji próbnych nie zdecydują się Państwo na naukę z nami, pozostają one bezpłatne. Wierzymy, że jest to dla nas inwestycja w przyszłość – nawet jeśli tym razem Państwo się nie zdecydujecie, Metoda Callana będzie na tyle przekonująca, że zapamiętają nas Państwo, może komuś polecą, a może po jakimś czasie do nas wrócą.

Jeśli cztery lekcje próbne przekonają Państwa do nauki w naszej szkole, opłata za tydzień próbny wlicza się jako część pierwszej płatności za kurs, czyli lekcje nie są darmowe. W tej sytuacji jednak wiedzą już Państwo dokładnie, co Państwo kupują, nie jest to inwestycja w ciemno, lecz cena za jakość, za którą sami Państwo decydują się zapłacić.