Kurs angielskiego

szkoła językowa English Institute

Metoda Callana

tel. 606 342 508
Szkoła językowa Szczecin - kurs angielskiego Metodą Callana w Szczecinie, nauka angielskiego - szkoła językowa

Angielski 4 x szybciej

Sprawdź nas na lekcjach próbnych!

nauka angielskiego - szkoła językowa Szczecin, kurs języka angielskiego
Zaufana szkoła językowa

Dziękujemy kursantom za polecanie nas znajomym i rodzinom

kurs angielskiego Szczecin - nauka języka na kursie w szkole językowej
Nauczamy z pasją

Robimy to co lubimy. Lubimy to co robimy.

Angielski dla firm

Jeżeli:

• Chcesz szybkiego wzrostu kompetencji językowych swojej kadry kierowniczej i innych pracowników
  • Wymagasz czynnej znajomości języka angielskiego

zapraszamy do współpracy. Oferujemy najwyższą jakość nauczania, którą mogą Państwo ocenić na lekcjach próbnych, zanim podejmą Państwo decyzje o rozpoczęciu kursu.

Efekty metody konwersacyjnej zobaczą Państwo już po pierwszej lekcji, będą to dobrze wydane pieniądze.

Przed podjęciem decyzji o współpracy ze szkołą językową English Institute proponujemy Państwu udział w lekcjach próbnych, prezentujących Metodę Callana i nasz sposób nauczania. Lekcje te do niczego Państwa nie zobowiązują.

Jeśli zależy Państwu na oszacowaniu poziomu języka angielskiego wśród pracowników i dobraniu ich w odpowiednie grupy, przed rozpoczęciem kursu przeprowadzimy bezpłatny test kompetencji językowych.

W razie potrzeby w trakcie trwania kursu mogą Państwo zawiesić zajęcia i przesuwać ich terminy.

Jeśli są Państwo zainteresowani kursem angielskiego w Państwa firmie, prosimy o kontakt e-mailowy: biuro@englishinstitute.pl lub telefoniczny: +48 606 342 508